קישור עליון לטוויטר
 קישור לפייסבוק
פרוייקט מנהרת הכרמל
במנהרת הכרמל ביצענו מערכות שילוט אלקטרוני עם למעלה מ- 120 שלטים, מערכות צפייה עם למעלה מ- 100 מצלמות, התקנת מערכות לגילוי וזיהוי אוטומטיות של ארועים בעלות יכולת איתור חפצים שנופלים או כלי רכב שעוצרים לאורך כל המנהרה. בנוסף התקנו קיר וידיאו בחדר הבקרה וכן מערכת מחסומים חכמים. העבודה במנהרה היצתה מאתגרת במיוחד בשל הדרישה לצפייה וזיהוי ארועים לאורך כל המנהרה ברצף (כ-10 ק"מ). התגברנו על הבעיה בעזרת תכנון מערכות של חברות 'טראפיקון' ו'סיקורה' המאפשרות מתן פתרון תשתיות מתוחכם.
פרוייקט מנהרת הארזים
מנהרת הארזים היוותה אתגר יוצא דופן בשל מבנה הפרויקט כ- Turn Key Project עבור כל מערכות המנהרה. העבודה כללה את מערכות החשמל, תאורה, איוורור, בקרת תנועה, שילוט אלקטרוני ושילוט פריזמטי (שלטי ענק המציגים מסרים על 3 פנים), מערכות אוטומטיות לגילוי וזיהוי אירועים, מערכות צפייה, מערכות תקשורת, בניית קיר וידיאו בחדר הבקרה. נדרשנו לבצע אינטגרציה של כל המערכות תוך עמידה בלוחות זמנים מהודקים וקפדניים. התגברנו על הבעיות בעזרת שילוט אלקטרוני מתוצרת AESYS, שילוט פריזמטי של חברת 'פורסטר', מערכות זיהוי אירועים מבית 'טראפיקון' ומצלמות של 'סיקורה'. קיר הווידיאו היה מתוצרת EyeVis .
פרוייקט הנתיב המהיר
הרציונל של הנתיב המהיר הוא גם האתגר הגדול ביותר עמו נדרשה ר.ס. תעשיות להתמודד: נתיב לתחבורה הציבורית שמוכר את עודף הקיבולת שלו לשימושם של כלי רכב פרטיים, ומבטיח מהירות נסיעה שלא תקטן מ- 70 קמ"ש. העבודות אותן ביצענו בפרויקט זה כללו התקנת מערכת בקרת כבישים מהירים, מערכת אגרה, מערכת חיוב, מערכת שילוט אלקטרוני, מערכת צפייה בתחבורה, מערכת תקשורת, בניית חדר בקרה וקיר וידיאו. המערכת שהותקנה היא מערכת אגרה דינאמית, המשנה את המחיר על פי עומס התנועה בנתיב, ומבטיחה מהירות נסיעה קבועה של מעל 70 קמ"ש לאורך כל הנתיב. פרוייקט זה הינו פרוייקט ייחודי בכל העולם.
מערכות רמזורים בערים
ברמת גן בוצעה התקנתה של מערכת השולטת על ציר ז'בוטינסקי – שהוא ציר התנועה העמוס ביותר בישראל. עד מועד תחילת העבודות סבל ציר זה מבעיות קשות של ויסות התנועה ומליקויים בתקשורת בין מערכות הרמזורים לאורך הכביש אזר חוצה ערים ועיריות. הפתרון היה התקנת מערכת בקרת רמזורים, מתוצרת 'סימנס', השולטת על כל הציר זה ומשתמשת בתקשורת סלולרית המגובה בתקשורת קווית- סדר הפוך מן המקובל.
מערכת מצלמות - נתיבי ישראל
העבודה הפורייה והמשותפת עם חברת 'נתיבי ישראל' הניבה גם את פרויקט התקנת המצלמות בכבישים הבינעירוניים בישראל. במסגרת זו הוקמה מערכת לשליטה, צפייה והקלטה של מערך מצלמותVMS מתוצרת חברת GENTEC הפזורות לאורך כל הכבישים הבינעירוניים במדינה. המערכת כוללת למעלה מ- 120 מצלמות בפריסה ארצית עם מערכת שליטה שניתנת לצפייה ושליטה מכמה אתרים שונים, בכמה רשויות שונות, בו זמנית. בין הרשויות הצופות במצמות ניתן למנות את משטרת ישראל, חברת נתיבי איילון, עיריית ירושלים ועוד.
כביש 6 צפון קטעים 3 ו 7
ר.ס תבצע את עבודות מערכות בקרת התנועה בקרת המנהרו ת ומערכות האגרה בכביש 6 צפון קטעים 3&7 לר.ס חוזה עם שפיר הנדסה להקמת המערכות תוך 3 שנים ותחזוקתן למשך 30 שנה
אודות ר.ס תעשיות
ר.ס תעשיות - פתרונות פשוטים לאתגרים מורכבים.
ר.ס תעשיות (רמזורי סימנס תעשיות) מובילה במתן פתרונות בקרה כבר משנת 1971.
כנציגה הבלעדית בישראל של חברת 'סימנס' העולמית אנו עומדים בחוד החנית הטכנולוגית בכל אחד מן התחומים עליהם אנו אמונים ברמת התכנון, הביצוע והתחזוקה השוטפת.

בחברתנו מאמינים במתן שירות מקצועי, איכותי ומיטבי ולכן השקענו בהון אנושי.
ההצלחה שלנו מתחילה בצוותים המתמודדים יום יום עם פסגת הטכנולוגיה העולמית ויודעים להפוך אתגרים טכנולוגיים מורכבים לפשוטים וישימים,
בזכות הניסיון המצטבר ויצירתיות ללא גבולות.
 קרא עוד
חדשות ועידכונים
מכרז מערכות בקרת תנועה במלטה
ר.ס עברה את השלב הטכני והגיעה לרשימה הקצרה במכרז למערכות תנועה במלטה. ר.ס משתתפת במכרז לתכנון וביצוע מערכות בקרת תנועה רמזורים שלטים אלקטרונים ומערכות צפיה בתחבורה
שלטים אלקטרונים ניידים  בדרך ומירושלים
לראשונה בישראל הציבה ר.ס שלטים אלקטרונים ניידים בדרך ומירושלים המדווחים על מצב התנועה בכביש אחד (1)
שירותי החברה
בקרת תנועה
חברת ר.ס תעשיות מספקת פתרונות טכנולוגיים ומענה לפרויקטים מורכבים בתחומי השליטה והבקרה לעוברי דרך, שלטי אזהרה אלקטרוניים, מערכות רמזורים מורכבות ובקרת חניה. החברה היא הנציגה הבלעדית בישראל של סימנס העולמית. שיתוף הפעולה המושלם עם מיטב חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם, מאפשר לנו להעמיד לרשות לקוחותינו פתרונות תפורים לפי מידה.
© 2013-1971 כל הזכויות שמורות לר.ס תעשיות (ישראל) בע”מ
Created by